Ріжки та ніжкиРіжки та ніжки - ми постачаемо найсвіжіше м'ясо для вас із села.
Доставка
x

- На час карантину змінилися умови доставки -

Мінімальне замовлення 1000 гривень

Доставка по м.Києву, крім Деснянського р-ну.

Прийом замовлень з 11-00 до 17-00. Суботу з 11-00 до 14-00.

- ОПЛАТА ДОСТАВКИ -

Оплата доставки на час карантину 100 грн.

- ФОРМА ОПЛАТИ -

Оплата готівкою кур'єру або перерахування передоплати на карту.

Клуб американської яловичини

Сьогодні американська яловичина асоціюється виключно з м'ясом найвищої якості. Зараз її смаком можна насолодитися не тільки в США, але і в нашій країні, доторкнувшись тим самим до більш ніж віковою традицією, яка прийшла до нас з-за океану. Це стало можливим завдяки тому, що деякі підприємства стали учасниками міжнародної програми Клубу Американської Яловичини, що дає право випускати таку продукцію.

американская говядинаЧому американська яловичина так популярна

Що не піддається жодним сумнівам успіх американської яловичини обумовлений безліччю дрібних факторів, що мають вплив на смакові якості і структуру м'яса. Ось лише деякі з них:

  • Контрольована дієта. Вона включає в себе безліч корисних інгредієнтів, а саме кукурудзу, всілякі зернові, сіно і так далі. Все це дозволяє м'ясу отримати впізнавану і всіма улюблену структуру.
  • Поділ продукції на категорії. В існуючій класифікації виділяються такі категорії, як «prime», «select», «choice» і «standard», що відображають рівень мраморности і особливості консистенції м'яса.
  • Жорсткий контроль. Перед тим, як потрапити до споживача, м'ясо проходить кілька стадій відбору, щоб відсіяти неідеальні шматочки.
  • Особливі правила зберігання. Для дотримання всіх правил потрібно створити певні умови, постійно підтримувати фіксований температурний режим і так далі.

мясо от клуба американской говядиныЗа рахунок всього перерахованого вище справжня мармурова яловичина дуже високо цінується як гурманами, так і власниками всіляких ресторанів. Крім того, замовляючи продукцію виробника з Клубу Американської Яловичини кожен споживач може бути на всі сто впевненим у високій якості, свіжості і відмінному смаку своєї порції м'яса.

Клуб американської яловичини
Клуб американської яловичини400600
Ріжки та ніжкиг. Киев, ул. Киквидзе, 15+38 (063) 787 78 87
Ріжки та ніжки150250
2018-12-18https://rizhky-ta-nizhky.com.ua/uk/blog/literatura/klub-amerykanskoyi-yalovychyny
Оценка: 
Голоси відсутні

Instagram

Приєднуйтесь до@rizhki.ta.nizhki до instagram, стежте за новинами і надходженням нового товару.

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online