Ріжки та ніжкиРіжки та ніжки - ми постачаемо найсвіжіше м'ясо для вас із села.
Доставка
x

- На час карантину змінилися умови доставки -

Мінімальне замовлення 1000 гривень

Доставка по м.Києву, крім Деснянського р-ну.

Прийом замовлень з 11-00 до 17-00. Суботу з 11-00 до 14-00.

- ОПЛАТА ДОСТАВКИ -

Оплата доставки на час карантину 100 грн.

- ФОРМА ОПЛАТИ -

Оплата готівкою кур'єру або перерахування передоплати на карту.

Загальні правила: зберігання і обробка м'яса.

Тема щодо вибору і приготування м'яса дуже широко поширена. Однак слід знати не тільки як його добре виготовити, а й як правильно підготувати до термальній обробці. Саме про це і ще деяких моментах ми і хочемо Вам розповісти.

Ідеальним вважається вживання м'яса миттєво після придбання. Однак так відбувається далеко не завжди. У разі, якщо Ви не плануєте відразу братися за підготовку м'яса, його необхідно зберігати:

1) Холодильник:

  • Принісши м'ясо, додому в першу чергу його необхідно сполоснути під проточною водою і протерти одноразовим рушником. Потім обгорнути в харчову плівку і розташувати в найхолоднішу частина холодильника. В основному це місце знаходиться на верхніх полицях.
  • Зберігати таке свіже м'ясо можна 3-4 дня. У разі якщо м'ясо перероблено в фарш, то 1-2 дня.

2) Морозильна камера:

  • В даному випадку необхідно зробити все ті ж дії, тільки ще звернути м'ясо у фольгу. Це дозволить уникнути переморажіванія зовнішніх ділянок м'яса.
  • Якщо м'ясо придбано з метою переробки його в фарш, то і заморожувати його рекомендується в відповідному вигляді. Аналогічна ситуація і в варіанті з приготуванням гуляшу (краще заморожувати вже нарізаними шматочками).
  • Термін зберігання в морозилці залежить від виду м'яса: яловичина до одного року, свинина і телятина до 6-ти місяців, курятина не більше 3-х місяців.

Хранение мяса

Підготовлення м'яса до термічній обробці:

  1. Розморожування. В обов'язковому порядку м'ясо необхідно розморожувати не в кімнаті і не в гарячій воді, а в холодильнику! Цей процес дозволяємо звести до мінімуму розмноження бактерій і зневоднення м'яса.
  2. Для того щоб рівномірно приготувати м'ясо: дістаньте м'ясо з холодильника, обполосніть його під прохолодною водою і в ту ж мить витріть рушником. Дайте прийняти йому кімнатну температуру.
  3. Великі шматки м'яса солити слід заздалегідь, а невеликі перед обробкою.

Подготовка мяса к термической обработке

Перед приготуванням будь-якого виду м'яса, хочемо розповісти Вам деякі міфи:

Міф No 1. Для того щоб м'ясо не втрачало свою соковитість, його необхідно спочатку швиденько підсмажити з 2-х сторін
Міф No2. Чіткий час для приготування. Воно знаходиться в залежності не тільки від температури і ваги м'яса, а також від того, якою була температура м'яса перед приготуванням, від його відрізу і джерела тепла.

Загальні правила: зберігання і обробка м'яса.
Загальні правила: зберігання і обробка м'яса.400600
Ріжки та ніжкиг. Киев, ул. Киквидзе, 15+38 (063) 787 78 87
Ріжки та ніжки150250
2018-10-22https://rizhky-ta-nizhky.com.ua/uk/blog/literatura/zagalni-pravyla-zberigannya-i-obrobka-myasa
Оценка: 
Голоси відсутні

Instagram

Приєднуйтесь до@rizhki.ta.nizhki до instagram, стежте за новинами і надходженням нового товару.

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online