Ріжки та ніжкиРіжки та ніжки - ми постачаемо найсвіжіше м'ясо для вас із села.
Доставка
x

- На час карантину змінилися умови доставки -

Мінімальне замовлення 1000 гривень

Доставка по м.Києву, крім Деснянського р-ну.

Прийом замовлень з 11-00 до 17-00. Суботу з 11-00 до 14-00.

- ОПЛАТА ДОСТАВКИ -

Оплата доставки на час карантину 100 грн.

- ФОРМА ОПЛАТИ -

Оплата готівкою кур'єру або перерахування передоплати на карту.

Що відбувається на українському ринку яловичини

Світовий ринок яловичини показує стабільне зростання останні кілька років. Лідирують на ньому такі країни як Бразилія, США і Аргентина, які за рахунок технологічної переваги своїх фермерів над колегами з інших країн, утримують 2/3 світового експорту м'яса великої рогатої худоби (ВРХ).

Перспективы украинского рынка говядины

І якщо з СЩА все ясно, то політична і економічна ситуація в Бразилії і Аргентині далека від ідеалу, але при цьому їх виробництво зростає, а в Україні заводчики ВРХ переживають не найкращі часи. Але не все так погано як може здатися на перший погляд, наш ринок все-таки вижив і має перспективи повернутися на шлях розвитку.

Чому ми не в лідерах ринку?

Криза тваринництва в нашій країні почаласа не в 2014 році, тоді вона лише посилась. Основне падіння виробництва припадає на кінець 2008 року, коли багато господарств просто пустили своє поголів'я під ніж і закрилися. Але з тих пір пройшло вже 8 років і можна впевнено заявити, що український виробник м'яса ВРХ зміг адаптуватися. За даними аналітичної організації USDA в 2017 році виробництво яловичини залишиться на рівні 2016 року і має всі перспективи для незначного зростання.

Світове виробництво яловичини становить 62 млн. тонн, з яких на продаж йде 9,6 млн. тонн. Основні споживачі це країни Азії і Північної Африки, де попит на яловичину стимулює стрімке зростання чисельності населення. А ось РФ і Єгипет, які раніше перебували в топі імпортерів яловичини, дещо знизили обсяги закупівель і швидше за все, будуть робити це і далі, в силу негативних показників в економіці.

На сьогоднішній день Україна знаходиться далеко від лідерів експорту яловичини, ми займаємо 16-е місце і поставляємо на світовий ринок всього 30 тис. тонн, що становить 0,32% від загального товарообігу. Ці цифри виглядають смішними рядом з лідерами рейтингу, обсяги яких обчислюється сотнями тис. тонн. Найближчі країни, на які нам варто рівнятися це Південна Африка, Нікарагуа і Білорусь, вони щороку продають за кордон по 60 тис. тонн, 140 тис. тонн, 220 тис. тонн м'яса ВРХ відповідно.

Отже, криза почалася в 2008 році, коли вирощування ВРХ на м'ясо стало вкрай невигідним. Нестабільна політична та економічна ситуація призвели до того, що поголів'я стало різко скорочуватися. Основні причини це закриття програм державної підтримки та відсутність інвестицій (окупність галузі становить 10 років, а для України такі вкладення надто ризиковані). Падінню сприяло ще й те, що на момент настання кризи галузь вже перебувала не в кращому стані. Якщо взяти дані Держстату, то з 2000 по 2016 рік поголів'я ВРХ скоротилося на 7,4 тис. голів до 2,1 тис. голів. Виходить, що такого поголів'я недостатньо навіть для насичення внутрішнього ринку, так на одного українця приходиться в середньому 55 кг м'яса на рік, з якого яловичина становить трохи менше половини. За цим показником ми програємо Білорусі і деяким країнам Африки. Але виробництво не може активно розвиватися за рахунок внутрішнього ринку, тому що купівельна спроможність населення низька і люди вважають за краще купувати більш дешеве м'ясо птиці.

У мінус ринку грає і політична ситуація. Основним споживачем українського м'яса була РФ, але в 2015 році вони ввели заборону на поставки нашої яловичини і до початку 2016 року всі продажі зійшли нанівець. На частку РФ припадало 77% експорту яловичини, наступними споживачами були Азербайджан і Казахстан, по 8% ринку, далі 2% на Грузію і 5% на інші країни. У виробників не було іншої альтернативи і все м'ясо пішло на внутрішній ринок, та й можливості знизити ціну у них не було через високу собівартість. Свій внесок в ці процеси внесли і виробники молока, вони також виявилися у важкій ситуації і пішли на частковий забій поголів'я, чим створили конкуренцію виробникам м'яса.

Відзначимо і той факт, що українські виробники програють своїм закордонним конкурентам за якістю м'яса. У них краще породи і технологічні умови, а ціни навпаки нижче.

Перспективи виробництва яловичини

Якщо проаналізувати переваги розвитку м'ясного виробництва яловичини в порівнянні з вирощуванням поголів'я заради отримання молока, то очевидні наступні переваги:

  • в 8 разів менше витрат на обладнання і штат;
  • м'ясні породи менш вимогливі до якості кормів, на цьому також можна економити;
  • супутні продукти м'ясного виробництва можна використовувати в інших галузях;
  • ферма з вирощування ВРХ на м'ясо споживає на 60% менше енергоресурсів.

Варто відзначити і основний мінус українського фермерства. Виробники практично не вкладають в підвищення технологічного рівня господарств. Ми програємо по підбору порід, годівлі, способу забою і іншим параметрам, в результаті отримуємо м'ясо більш низької якості, на яке складно знайти покупця.

Якщо говорити про якість, то тут свою лепту внесли і наші політики. З одного боку заборона на перевірки бізнесу до 2017 року дозволив підприємцям позбутися надмірної уваги чиновників. Так, це виключило істотну корупційну складову. Але як показала практика, лише деякі з українських фермерів готові самостійно нести відповідальність за якість своєї продукції. Багато з них скористалися відсутністю зовнішнього контролю і вирішили знизити собівартість на шкоду якості продукції. Також політики забули про те, що обіцяли підтримувати цю галузь тваринництва. Якщо в 2013 році дотації на виробництво м'яса становили 720 млн. грн., То на 2017 рік передбачено всього 200 млн. грн., Якщо врахувати інфляцію, то сума менше в кілька разів. Питання виділення пільгових кредитів теж зависло в повітрі і не вирішується. Тому виробники не можуть собі дозволити вкладати в розвиток виробництва і більшою мірою просто намагаються триматися на плаву.

Але все-таки основний фактор, що лімітує, це відсутність зовнішніх ринків збуту. Якби були іноземні покупці, то і за якістю продукції виробники стежили б куди відповідальніше. Зараз вже почалися невеликі поставки в країни Азії та Близького Сходу, поки це пробні партії і за частку в цих ринках доведеться поборотися, але перші кроки вже зроблені. Також варто відзначити підписання угоди про продаж нашої яловичини в Китай, ця країна входить в лідери світових імпортерів і початок співпраці дозволяє розраховувати на відновлення галузі в цілому.

1 5 5
Що відбувається на українському ринку яловичини
Що відбувається на українському ринку яловичини400600
Ріжки та ніжкиг. Киев, ул. Киквидзе, 15+38 (063) 787 78 87
Ріжки та ніжки150250
2017-06-05https://rizhky-ta-nizhky.com.ua/uk/blog/novyny/shcho-vidbuvayetsya-na-ukrayinskomu-rynku-yalovychyny
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Instagram

Приєднуйтесь до@rizhki.ta.nizhki до instagram, стежте за новинами і надходженням нового товару.

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online