Ріжки та ніжкиРіжки та ніжки - ми постачаемо найсвіжіше м'ясо для вас із села.
Доставка
x

- На час карантину змінилися умови доставки -

Мінімальне замовлення 1000 гривень

Доставка по м.Києву, крім Деснянського р-ну.

Прийом замовлень з 11-00 до 17-00. Суботу з 11-00 до 14-00.

- ОПЛАТА ДОСТАВКИ -

Оплата доставки на час карантину 100 грн.

- ФОРМА ОПЛАТИ -

Оплата готівкою кур'єру або перерахування передоплати на карту.

Комфорт здійснення покупок

ШВИДКО, ЛЕГКО, ЗРУЧНО

Магазини «Ріжки та ніжки» розміщені в жилих кварталах із зручними транспортними під’їздами. Для мешканців району – це магазини крокової доступності. Для тих, хто буде до нас приїздити – зручне розташування біля станції метро і зручні під’їзди власним автомобілем. Схему можна подивитися в адресах і контактах.

Зручність і комфорт покупок в наших магазинах дозволить Вам придбати свіже м'ясо щоденно. Кожного дня асортимент відновлюється. Немає потреби купувати м'ясо з запасом і заморожувати його в морозильниках, адже при заморожуванні і подальшому відтаванні м'ясо втрачає свою початкову якість. 

Самі магазини облаштовані так, що покупець може легко ознайомитися з усім асортиментом і цінами. У випадках необхідності, йому допоможуть наші досвідчені продавці-консультанти. Вони зможуть швидко підібрати необхідний продукт, виходячи з бюджету покупця. Також спілкування з нашими продавцями – це більше, ніж просто консультація по товару. Торговий персонал має багаторічній досвід праці, тому може допомогти не тільки порадою, але й порекомендувати певні рецепти страв або зробити правильний вибір в залежності від того, яку страву планує приготувати покупець.

Швидкість обслуговування в наших магазинах висока, бо ми розуміємо, наскільки важливо цінувати і поважати час покупців і не створювати черг.

ЕСТЕТИЧНО І ПРАКТИЧНО

Покупцеві має бути приємно здійснювати покупки! Цим правилом ми керувалися, розроблюючи дизайн інтер’єру наших магазинів. Зверніть увагу на оригінальні прилади освітлення торгового простору – Ви впізнали в них базарні ваги радянських часів? Або оцініть «зброю» для обробки продукції на порції. Словом, перебувати в наших магазинах Вам буде естетично приємно. 

Можливо, Вас зацікавить праця наших майстрів обвалювання? Задовольнимо Вашу цікавість в повному обсязі, так як приміщення попередньої підготовки свіжого м’яса до продажу спеціально обладнане для зручного спостереження покупцем.  Переваги такого розміщення цехів обробки ще в тому що покупець може на власні очі впевнитися в якості свіжого м’яса і в дотриманні всіх норм харчової безпеки в цехах обробки. 

ДОДАТКОВИЙ СЕРВІС

Наші продавці сформують зручне пакування необхідного продукту, використовуючи різноманітні засоби пакування і фірмові пакети.

Для покупців, котрі бажають подовжити терміни придатності свіжого м’яса на певний час, ми пропонуємо скористатися технологією пакування продукту на вакуум-пакувальному обладнанні. Декілька хвилин – і покупець отримує акуратно запакований продукт з подовженими термінами зберігання. Це зручне рішення в тих випадках, коли споживання свіжого м’яса планується не одразу, а від терміновано, наприклад, позаміською поїздкою на шашлики або барбекю.  

Багато покупців наших магазинів оцінили зручність послуги попереднього замовлення свіжого м’яса по телефону.  Це значно економить час, при цьому покупець впевнений, що його замовлення зарезервовано.

Ми цінуємо і поважаємо Ваш час!

Хочемо, щоб покупки в наших магазинах викликали тільки позитивні емоції!

Чекаємо Вас за адресами, вказаними в контактах

Економте час – зробіть попереднє замовлення по телефону: (063) 787 78 87

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.

Instagram

Приєднуйтесь до@rizhki.ta.nizhki до instagram, стежте за новинами і надходженням нового товару.

x

- Цієї п'ятниці 15 липня 2022 року -

Відкривається наш магазин на станції метро Осокорки за адресою:

вулиця Дніпровська Набережна 25-А
Графік роботи
Пн-Пт: з 9:00 до 20:00
Сб: з 9:00 до 19:00
Нд: з 9:00 до 16:30

Також працюють інші магазини нашої мережі за адресою:

 • вул. М.Бойчука 15,
 • вул.Д. Маккейна 37,
 • вул. Німанська 3
 • вул. А.Мишуги 7а
 • бульвар Лесі Українки, 20/22

Графік роботи Усіх магазинів:

Пн-Пт: з 9:00 до 20:00
Сб: з 9:00 до 19:00
Нд: з 9:00 до 16:30

Ми налагодили поставки товарів у магазинах завжди у продажу є:

 • свіжа яловичина
 • свіжа свинина
 • баранина
 • курка
 • домашня курка, тапаки, півні
 • перепілка
 • кроль
 • качка
 • яйця
 • молочні продукти
 • сири
 • ковбаси
 • напівфабрикати
 • сало
chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online